Menü Kapat

Bileklikler

Bileklikler; Hastaneler de, Hastanın takip-tedavisinde, hız ve kolaylık kazandırması, Otel, Motel, Eğlence Yerleri, Fuar ve Festivaller, Spor Aktiviteleri, Konser ve benzeri Aktiviteler, Kamp ve Okullar, Gezi Aktivitelerin de aralarında bulunduğu çeşitli alanlarda ziyaretçilerin özellikle takibinde kolaylık göstermesi bakımından kullanma oranı oldukça yüksek ve gün geçtikçe artmaktadır.

Yapısı ve Kullanım Alanları İtibariyle Bileklik Çeşitleri Nelerdir Diyebilirsiniz!..

Otel, Hastane, Eğitim, Organizasyon gibi çeşitli alanları ana başlık olarak sayabiliriz. PVC, Silikon, Yırtılmaz Kağıt, Dokuma, Bez gibi yapısal olarak kategorilere ayırabiliriz.
Zengin renk çeşitleri, insan sağlığına zararsız yapısıyla Bilekliklerimiz Tek renk Baskılı veya Baskısız olarak üretilmektedir.
Ürünlerimizi Yetişkin Bileklikleri, Çocuk Bileklikleri, Bebek Bileklikleri isimleri ile gruplayabiliriz.
Kullanım alanları çoğunlukla Hastane, Otel, Motel, Tatil Köyleri, Yüzme Havuzları, Eğlence Yerleri, Fuar ve Festivaller, Spor Salonları, Konser ve benzeri Aktiviteler, Kamp ve Okullar, Turistik Geziler gibi alanlarda kullanım oranı sayı olarak yüksektir.

Saygılarımızla,

Bileklik.gen.tr

×

Merhaba!

WhatsApp kanalımızdan yardım almak için aşağıdaki Destek Birimi butonuna tıklayın veya bize siparis@bileklik.gen.tr adresine e-posta gönderin.

× Merhaba, Size nasıl yardım edebiliriz?