Hakkımızda

Son yıllarda Ülkemizde ciddi projelerde de kullanılmaya başlanan Tek Kullanımlık Bileklikler, Silikon Bileklikler ve Akıllı Takip Bileklikleri tarafımızdan üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

NDC Plastik Kart ve Ofis Sistemleri olarak; çeşitli markaları bir çatı altında topladığımız “ofisihtiyaclariniz.com”  E-ticaret sitemiz, 13 sene içerisinde yüzlerce müşterisi üye olmuştur. Sitemiz; sisteme üye olmadan da rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz, toptan alımlarınızda da ciddi indirimler sağlayan güvenilir bir E-ticaret sitesidir.

bileklik.gen.tr ile de siz değerli müşterilerimizin bileklik ile ilgili tüm ihtiyaçlarında yardımcı olmayı hedefledik. 2007 tarihinden itibaren yüksek oranda Otel ve Hastane zincirleri referanslarımız arasında yerlerini almış bulunmaktadır. Yurt dışından da birçok organizasyonun tedarik görevini üstlenmek bizlere inanılmaz bir onur yaşatmıştır.

Baskılı-Baskısız bir adet ile başlayan ve sonsuza uzanan bu yolculukta, daha uzun seneler sizlerle olmayı çok istiyoruz.

Firmamız, 10. senesinde bize desteğini kesintisiz sağlayan tüm müşterilerimize Teşekkür’ü bir borç bilir.

Daha Nice Sağlıklı ve Mutlu Alışverişler Dileriz.

Saygılarımızla,
NDC PLASTİK KART VE OFİS SİSTEMLERİ

 

Yardım mı lazım !..

Aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp: 0532 644 95 44

Fiyat Teklifi İçin : https://bileklik.gen.tr/fiyat-teklifi-al/

Bilgi İçin : info@bileklik.gen.tr

×

Merhaba!

WhatsApp kanalımızdan yardım almak için aşağıdaki Destek Birimi butonuna tıklayın veya bize siparis@bileklik.gen.tr adresine e-posta gönderin.

× Merhaba, Size nasıl yardım edebiliriz?