Menü Kapat

Hakkımızda

Biz Kimiz !..

Son yıllarda Ülkemizde ciddi projelerde de kullanılmaya başlanan Tek Kullanımlık Bileklikler, Silikon Bileklikler ve Akıllı Takip Bileklikleri tarafımızdan üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
NDC Plastik Kart ve Ofis Sistemleri olarak; çeşitli markaları bir çatı altında topladığımız “ofisihtiyaclariniz.com”  E-ticaret sitemiz, 13 sene içerisinde yüzlerce müşterisi üye olmuştur. Sitemiz; sisteme üye olmadan da rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz, toptan alımlarınızda da ciddi indirimler sağlayan güvenilir bir E-ticaret sitesidir.
bileklik.gen.tr ile de siz değerli müşterilerimizin bileklik ile ilgili tüm ihtiyaçlarında yardımcı olmayı hedefledik. 2007 tarihinden itibaren yüksek oranda Otel ve Hastane zincirleri referanslarımız arasında yerlerini almış bulunmaktadır. Yurt dışından da birçok organizasyonun tedarik görevini üstlenmek bizlere inanılmaz bir onur yaşatmıştır.
Baskılı-Baskısız bir adet ile başlayan ve sonsuza uzanan bu yolculukta, daha uzun seneler sizlerle olmayı çok istiyoruz.
Firmamız, 10. senesinde bize desteğini kesintisiz sağlayan tüm müşterilerimize Teşekkür’ü bir borç bilir.
Daha Nice Sağlıklı ve Mutlu Alışverişler Dileriz.

Saygılarımızla,

Bileklik.gen.tr

Otel Hastane Organizasyon Aktiviteler İçin PVC İnce Bileklikler
Çok Renk Seçenekli Silikon Bileklikler
Organizasyon Ve Aktiviteler İçin Tek Kullanımlık Tyvek Yırtılmaz Kağıt Bileklikler
Anne ve Bebekler İçin Pembe Hastane Bileklikleri
×

Merhaba!

WhatsApp kanalımızdan yardım almak için aşağıdaki Destek Birimi butonuna tıklayın veya bize siparis@bileklik.gen.tr adresine e-posta gönderin.

× Merhaba, Size nasıl yardım edebiliriz?